İhtiyacınız olan tüm özellikler smile2'de mevcut

smile2 ile yapabilecekleriniz sadece hayallerinizle sınırlı…

smile2 seminer ve eğitimlerinizi online platforma taşımaktan çok daha fazlasını yapar. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan bir tasarım eşliğinde web sitenize entegre edilen smile2 platformu, ürün ve hizmetlerinizi başarılı bir şekilde pazarlamanızı sağlayacak tüm özelliklere sahip.

Arkanıza yaslanıp rahatlayın, smile2 sizin için en küçük detayları dahi düşündü. Siz vaktinizi artık daha önemli işlere ayırın, yani gerçek yaratıcılığa…

Üst Düzey Güvenlik

Başarılarınız için size kurumsal çözümler üretirken gizliliğe son derece önem veriyoruz.
SSL ile arttırılmış güvenlik ile bilgi, belge ve kayıtlarınız güvende.

Paket Programlar

smile2’nin paket program oluşturma özelliği sayesinde 2’si bir arada, 3’ü bir arada gibi paketler oluşturabilir ve takipçilerinize dikkat çekici kampanyalar sunabilirsiniz.

Sınırsız Kullanım

Platformunuzu webinar, eğitim, toplantı, PR, danışmanlık vs. için sınırsız kullanırsınız. smile2 dünyasında sınırlara yer yok.

E-Ticaret

7/24 satış yapabileceğiniz online mağazanız hazır. smile2 platformunuzdaki e-ticaret modülü ile sipariş alımı, ödeme işlemi ve faturalandırma gibi detaylarla uğraşmazsınız.

Satış Ortaklığı

smile2 tüm eğitmen ve kurumları aynı ağ üzerinde birleştiren bir kodlamayla geliştirildi. Her bir ürün ve hizmetiniz için ayrı ayrı, diğer online-Mağazalarda da satışa sunulmasına izin verebilir veya sadece kendi Mağazanızda kalmasını tercih edebilirsiniz.

Kolay Paylaşım

Teknoloji çağında DVD, CD, Podcast vb. ürünleri artık müşterilere göndermek zorunda değilsiniz. Bunun yerine platformunuza yükleyip, alıcıların izlemesi için aktif hale getirebilirsiniz

Sosyal Medya

Platformunuzda satışa sunduğunuz tüm hizmet ve ürünlerinizi tek bir tıkla sosyal medya üzerinden daha geniş kitlelere kolayca duyurabilirsiniz.

Tek Çözüm, Sınırsız Olasılık…

Sesli ve Görüntülü İletişim

Bir araya gelmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, tek bir tıkla müşteriler karşınızda.

Anlık Yazışma

Katılımcılar kamera ve mikrofon açmadan sorularını yazarak da iletebilirler.

Ekran & Web Bağlantı Paylaşımı

Ekran paylaşımıyla bilgisayarınızda kayıtlı bir dosya üzerine çalışabilirsiniz. Gerek duyduğunuzda web’den sunumunuzu destekleyici makaleler, tablolar, sayfalar içeren bağlantıları paylaşın.

Ek Dosyalar ve Video Görüntüleme

Sunumunuzu güçlendirecek slaytlar yükleyin ve isterseniz katılımcılara dosyalar için download izni verin. Daha dikkat çekici sunumlar için video materyalleri kullanın.

Arşiv

Webinarlarınızı kayıt edin, hem arşivinizi geliştirin hem de binlerce kişiye bu bilgi arşivini ücretli veya ücretsiz izleme şansı verin.

Anketler

Katılımcıların fikir ve görüşlerini almak için anketler düzenleyin.
smile2 uzaktan eğitim yazılımı ile ilgili detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.