Alle Funktionen im Überblick

Keine Installation und kinderleicht!

smile2 ile yapabilecekleriniz sadece hayallerinizle sınırlı…

smile2 seminer ve eğitimlerinizi online platforma taşımaktan çok daha fazlasını yapar. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan bir tasarım eşliğinde web sitenize entegre edilen smile2 platformu, ürün ve hizmetlerinizi başarılı bir şekilde pazarlamanızı sağlayacak tüm özelliklere sahip.

Arkanıza yaslanıp rahatlayın, smile2 sizin için en küçük detayları dahi düşündü. Siz vaktinizi artık daha önemli işlere ayırın, yani gerçek yaratıcılığa…

SSL & Kodlama

Başarılarınız için size kurumsal çözümler üretirken gizliliğe son derece önem veriyoruz.
SSL ile arttırılmış güvenlik ile bilgi, belge ve kayıtlarınız güvende.

Paket Programlar

Eğitimlerinize webinar desteği ekleyin. Webinar saatlerini isteğe bağlı hafta veya aylara bölerek katılımcılarla web üzerinde bir araya gelip eğitimde işlenen konuları uygularken yaşadıkları tecrübeleri ve geri bildirimlerini alın.

Sınırsız Kullanım

Platformunuzu webinar, eğitim, toplantı, PR, danışmanlık vs. için sınırsız kullanırsınız. smile2 dünyasında sınırlara yer yok.

Davetiyeler & Kuponlar

Katılımcılara, e-posta veya sosyal ağ kişilerine kolayca davetiye gönderin, dilerseniz özel müşterilerinize indirim kuponları dağıtın.

E-Ticaret

7/24 satış yapabileceğiniz online mağazanız hazır. smile2 platformunuzdaki e-ticaret modülü ile sipariş alımı, ödeme işlemi ve faturalandırma gibi detaylarla uğraşmazsınız.

E-Bilet

Gerçek seminerlerinizi platformda satışa sunun. satın alım işleminden sonra katılımcılara giriş bileti otomatik olarak e-posta ile gönderilsin.

Satış Ortaklığı

smile2 tüm eğitmen ve kurumları aynı ağ üzerinde birleştiren bir kodlamayla geliştirildi. Her bir ürün ve hizmetiniz için ayrı ayrı, diğer online-Mağazalarda da satışa sunulmasına izin verebilir veya sadece kendi Mağazanızda kalmasını tercih edebilirsiniz.

Cloud Computing

Dijital ürünlerinizi dijital ortamda satışa sunun. Teknoloji çağında DVD, CD, Podcast vb. ürünleri artık müşterilere göndermek zorunda değilsiniz. Bunun yerine platformunuza yükleyip, alıcıların izlemesi için aktif hale getirebilirsiniz

Tek Çözüm, Sınırsız Olasılık…

Sesli ve Görüntülü İletişim

Bir araya gelmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, tek bir tıkla müşteriler karşınızda.

Anlık Yazışma

Katılımcılar kamera ve mikrofon açmadan sorularını yazarak da iletebilirler.

Ekran & Web Bağlantı Paylaşımı

Ekran paylaşımıyla bilgisayarınızda kayıtlı bir dosya üzerine çalışabilirsiniz. Gerek duyduğunuzda web’den sunumunuzu destekleyici makaleler, tablolar, sayfalar içeren bağlantıları paylaşın.

Ek Dosyalar ve Video Görüntüleme

Sunumunuzu güçlendirecek slaytlar yükleyin ve isterseniz katılımcılara dosyalar için download izni verin. Daha dikkat çekici sunumlar için video materyalleri kullanın.

Arşiv

Webinarlarınızı kayıt edin, hem arşivinizi geliştirin hem de binlerce kişiye bu bilgi arşivini ücretli veya ücretsiz izleme şansı verin.

Anketler

Katılımcıların fikir ve görüşlerini almak için anketler düzenleyin.