Online eğitim, seminer, toplantı

smile2, 9 yıllık tecrübesiyle uzaktan eğitim yazılımlarında en iyi platform çözümlerini sunuyor

smile2 Kurumsal

smile2, 2009 yılından bu yana yüzlerce farklı konuda online eğitim ve seminer vererek Avrupa’nın en yaygın webinar platformu olmayı başardı. Kişisel ve kurumsal gelişimde en iyi eğitmen, danışman ve koçlarla çalışarak webinar sistemi sayesinde kısa sürede binlerce katılımcıya ulaştı.

smile2, sıkı çalışma ve yüksek teknolojinin birleşimi ile ulaştığı tüm bu başarıları neticesinde 2012 yılında Avrupa GSA İnovasyon ödülünü almaya hak kazandı.

Düşünceden uygulamaya

Mart 2009’da smile2 şirketi kendini geliştirmek isteyen herkesi alanında uzman eğitmen, danışman ve koçlarla interaktif odalarda bir araya getirebilme fikri üzerine kuruldu.

Detaylı Bilgi
Kurumsal çözümler

Diğer kurumların da online eğitim ve seminer yazılımı taleplerini karşılamak için smile2, modern ve kolay kullanılabilir webinar platformunu geliştirdi. Bugün smile2 platformu, 380’in üzerinde kurum tarafından kullanılıyor.

Detaylı Bilgi
Herkese uygun webinarlar

smile2, ilk günden bu yana sadece en iyi kişisel ve kurumsal gelişim uzmanlarıyla çalışmayı ilke edindi. Webinarların katılım maliyetlerini düşürmesiyle birlikte katılımcılar için de tercih edilen bir gelişim platformu oldu.

Online Eğitimler