Online Eğitim ve Seminer Yazılımları

Tek bir tıkla bulunduğunuz yerden herkese ulaşın

Ücretsiz Deneyin

Tek Çözüm, Sınırsız Olasılık…

Modern ve kolay kullanılabilir özel platformunuz ile takipçilerinize online eğitim ve seminerlere katılma imkanı sunun.

Online Eğitimin Konforu

Online seminer ve eğitimlerde karşılıklı sesli ve görüntülü iletişim olanağı ile katılımcılara etkili eğitimler sunabilirsiniz. Online eğitim odanıza PowerPoint, PDF vb. sunumlarınızı yükleyebilir, video veya dosya paylaşımında bulunabilirsiniz. Anket özelliği ile katılımcıların geribildirimlerini anlık olarak alabilirsiniz.

Sınırsız Hizmet Verin

Fiziksel olarak herkesi bir araya toplamanın hem maliyeti yüksektir hem de vakit kaybına yol açar. Oysa online eğitim platformunuz ile katılımcılar istedikleri yerden canlı yayınlara katılabilirler. Hatta kayıt altına alınan tüm online eğitimleri sizin izin verdiğiniz sürece arşivden de tekrar izleyebilirler.

Hedef Kitlenizi Genişletin

Online seminer ve eğitim platformunuz ile Dünya’nın her yerinden müşteriye hizmet verebilirsiniz. Eğitim ve seminerlerinizi entegre edilmiş sosyal medya bağlantıları ile geniş kitlelere duyurabilir erken rezervasyon fırsatları veya indirim kuponları ile online eğitimlerinize daha fazla kişinin katılmasını sağlayabilirsiniz.

Online Eğitim Platformu Web Sitenizde Tamamen Sizin Markanız Altında Çalışır

smile2 webinar yazılımı tüm ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlar. Sadece birkaç tıklama ile kurumsal kimliğinize uyacak şekilde seminer platformunu ayarlayabilirsiniz.

İşinizi Daha Fazla Başarıya Ulaştırın

Siz de kendi online eğitim platformunuzun avantajlarından faydalanın.

Düşük Maliyet Avantajı
Katılımcı veya çalışanlarınıza online eğitim ve seminerler vererek ulaşım, konaklama, eğitim salonu vb. masrafları ortadan kaldırın.
Hızlı & Esnek
Eğitimlerin tanıtımından satın alım işlemlerine, canlı yayınlara katılımdan video eğitimlerin barındırılmasına kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir uzaktan eğitim yazılımı ile çözün.
Online Mağaza
“Mesai saatleri” kavramı çağımızda artık yetersiz. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi dilediği zaman online mağazanızdan alsın.
Tüm Cihazlarda Mükemmel Uyum
Online eğitim ve seminerler için bilgisayar/tablet/akılı telefon ve internet bağlantısı yeter, ek bir donanıma veya yazılıma ihtiyacınız olmaz.
Her Zaman – Her Yerde
Siz de seminerlerinizi ofisinizden, evinizden veya en sevdiğiniz dinlenme köşesinden ayrılmadan
bilgisayarınızdan sesli ve görüntülü olarak vermek istemez miydiniz?
Satış Ortaklığı Programı
Online eğitimlerinizin diğer platform kullanıcıları tarafından da satışa sunulmasına izin verebilir veya sadece kendi Mağazanızda kalmasını tercih edebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Platformunda Güvenilir Çözüm Ortağınız

Uzaktan eğitim yazılımlarında güvenebileceğiniz kalite: smile2 online seminer ve toplantılar için en yüksek standartları sunuyor.

Software made in Germany

Almanya’da geliştirilip sürekli güncellenen smile2 online eğitim yazılımında düzenli olarak güvenlik ve sistem testleri yapılır.

8 Yıllık Tecrübe

2009 yılından bu yana Avrupa’nın önde gelen online eğitim yazılımlarından biri olan smile2’nin başarısı Avrupa GSA İnovasyon ödülü ile tescillendi.

Gelişmiş Teknoloji

smile2 online eğitim yazılımlarında en yüksek teknolojiyi kullanarak minimum iş yüküyle maksimum kazanç sağlamanız için çalışır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Online toplantı yazılımlarımızın sunduğu son teknoloji ile canlı konferansa bir tıkla katılabilirsiniz.

Ücretsiz demo için hemen formu doldurun!